Maszyny Avant

„Firma Avant Tecno Oy, producent maszyn AVANT, powstała w 1991 roku. Ponad 10 letnie doświadczenie oraz dynamiczny rozwój spowodował, że firma stała się wiodącym dostawcą maszyn o masie poniżej 2000 kg na świecie. Zakład produkcyjny znajduje się w Finlandii w miejscowości Ylojavri niedaleko Tampere. Firma posiada własne biura handlowe w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Polsce.

Obecnie w użytkowaniu na całym świecie jest kilkadziesiąt tysięcy maszyn AVANT. Można je spotkać w większości krajów. Sieć handlowa firmy AVANT pokrywa nie tylko całą Europę, ale również Australię i Stany Zjednoczone. Na polskim rynku maszyny AVANT pojawiły się w 2002 roku.

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

AVANT stosuje najnowocześniejsze metody produkcji i sposoby organizacji produkcji seryjnej. Wysoką jakość osiąga stosując podstawową zasadę wnikliwej kontroli i testowania każdego produktu przed jego sprzedażą. Na początku Avant Tecno Oy produkował ok. 80 maszyn rocznie, w 2007 roku fabrykę opuszczało już 80 maszyn tygodniowo. Oddział badawczo-doświadczalny firmy AVANT w Ylojarvi jest podstawowym ogniwem determinującym rozwój firmy. Na podstawie analizy zapotrzebowania użytkowników oddział unowocześnia i opracowuje nowe konstrukcje wymiennych narzędzi, co gwarantuje firmie AVANT światowy sukces.

Grupa Jackonet, jako autoryzowany dealer AVANT POLSKA, oferuje pomoc w zakresie zakupu i konfiguracji ładowarek AVANT. Jako partner rozbudowanej sieci serwisowej zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVANT.

W czasach, w których obsługa serwisowa maszyn odgrywa tak dużą rolę, nieodzownym jest zapewnianie klientom szybkiej i fachowej pomocy. Obsługa serwisowa produktów prowadzona jest m.in. w serwisie głównym w Przybysławicach k. Krakowa oraz punktach w Bydgoszczy, Poznaniu i Słupsku. Wszystkie warsztaty wyposażone są w profesjonalny, specjalistyczny sprzęt umożliwiający wykonanie każdej naprawy.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dawid Kozak
+ 48 504 050 405
kozak@jackonet.pl

Robert Bliszczyk
+ 48 509 960 200
bliszczyk@jackonet.pl

 

 

Katalog produktów 

Do pobrania 

Katalog narzędzi
Katalog opcji dodatkowych
Avant w stadninie koni
Ładowarki seria 200
Ładowarki seria 300
Ładowarki seria R
Ładowarki seria 400-700
Robot wyburzeniowy