Maszyny Grillo

Maszyny Grillo Ustroń, urządzenia Grillo Mińsk Mazowiecki

Proponujemy maszyny włoskiego producenta Grillo, który od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy urządzeń przeznaczonych do prac ogrodowych i komunalnych. Z szerokiej gamy maszyn ogrodniczych oferujemy glebogryzarki, ciągniki jednoosiowe, kosiarki samojezdne z zasobnikami i bez oraz karczownice. Wszystkie urządzenia są w 100% produkcji włoskiej i z powodzeniem mogą być używane zarówno przez profesjonalistów zajmujących się utrzymywaniem terenów zieleni, jak i przez hobbystów, wykorzystujących pojazdy w gospodarstwach domowych lub w ogrodach.

Wszystkie komponenty wykorzystane w produktach Grillo, od najprostszych do najbardziej zaawansowanych, charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania i są efektem wieloletniej pracy włoskich projektantów i konstruktorów, którzy od początku istnienia firmy stawiali na najwyższą jakość pojazdów i korzystanie tylko z najlepszych podzespołów.

Maszyny Grillo od lat cieszą się doskonałą opinią wśród użytkowników, ponieważ narzucają bardzo wysokie standardy jakościowe w branży. Ta wysoka jakość przekłada się na wieloletnie użytkowanie bez obawy o ciągłe awarie i problemy wynikające z bieżącej eksploatacji.

W ramach oferty Grupy Jackonet zapewniamy kompleksowe usługi doradcze w zakresie doboru urządzeń, które pozwolą na zakup odpowiedniego sprzętu w zależności od potrzeb klienta. Istnieje możliwość przeprowadzenia pokazu maszyn wraz z profesjonalnym instruktarzem.

Jesteśmy dostępni w Mińsku Mazowieckim oraz w Ustroniu. W razie potrzeby oferujemy dojazd do klienta. Produkty oferowane w salonie sprzedaży objęte są pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży maszyn rolniczych firmy Avant.

 

Tomasz Maciąg
+ 48 504 050 405
maciag@jackonet.pl

Grzegorz Borkowski
+ 48 509 960 200
borkowski@jackonet.pl

1 glebogryz crop

Glebogryzarki
Doskonałe narzędzia do spulchniania gleby i przygotowania podłoża pod siew i sadzenie.

2.jednosiowy crop

Ciągniki Jednoosiowe
Wielofunkcyjne pojazdy z szeroką gamą dostępnych akcesoriów do pracy w ogrodzie i nie tylko.

4.Samojezdna315

Kosiarki Samojezdne
Kompaktowe maszyny, które idealnie sprawdzą się do prac pielęgnacyjnych i koszenia wysokiej trawy.

4 110 crop

Karczownice Samojezdne
Oferta obejmuje kosiarki przeznaczone zarówno dla użytku przydomowego jak i dla przedsiębiorstw komunalnych.

Do pobrania

Katalog Grillo 2017

glebogryzarki samobieżne

kosiarki i karczownice bez zasobnika

kosiarki z zasobnikiem