Blog
Ładowarka

Ładowarki to wszechstronne maszyny rolniczo-ogrodnicze, które pozwalają na wykonanie szeregu prac gospodarskich i porządkowych, dzięki zastosowaniu do nich wymiennych narzędzi pomocniczych. Za pomocą ładowarki możemy m.in. ładować towary, rozprowadzać paszę, ciągnąć przyczepę, a nawet wykonywać prace sprzątające i ziemne.

Czytaj więcej...

agregat

Agregat spalinowy to urządzenie elektroenergetyczne, które jest autonomicznym źródłem zasilania. W skład jednostki agregatu wchodzi silnik spalinowy, prądnica, rozdzielnica elektryczna oraz urządzenia pomiarowe. Domowe agregaty najczęściej zamknięte są w stosunkowo niewielkiej metalowej konstrukcji. Natomiast wydajne agregaty o dużej mocy często mają postać urządzenia zamkniętego w specjalnym mobilnym kontenerze.

Czytaj więcej...

myjka ciśnieniowa

Myjka ciśnieniowa doskonale myje zabrudzone powierzchnie. Dzięki niej wyczyścisz na połysk większość domowych przedmiotów, bez żmudnego szorowania i stosowania chemicznych detergentów. Wyjaśniamy, jak działa i do czego służy myjka ciśnieniowa.

Czytaj więcej...

wiertarka

Nie musisz być budowlańcem, żeby w domu przydały Ci się podstawowe elektronarzędzia. Dla każdego zaradnego gospodarza absolutnie niezbędne są nie tylko podstawowe klucze, ale także wiertarka. Jak wybrać wiertarkę do prostych remontów i prac montażowych?

Czytaj więcej...

pilarka łańcuchowa

Praca pilarką mechaniczną wymaga od nas zachowania odpowiednich środków ostrożności. Jest to ważne, ponieważ cięcie wykonywane jest za pomocą łańcucha, który porusza się z bardzo dużą prędkością i może powodować wypadki przy pracy.

Czytaj więcej...