Blog
kosiarka kubota

Marka Kubota większości Polaków kojarzy się wyłącznie ze słabej jakości klapkami. Jednak tak naprawdę jest to znana na całym świecie marka ciągników, które stworzono z myślą o zadaniach komunalnych. Te maszyny już na deskach kreślarskich tworzono specjalnie pod ciężką, wieloletnią pracę w miastach i na terenach zielonych. Ciągniki Kubota cechuje wysoka jakość, dopracowana ergonomia, niskie spalanie oraz ogromna wytrzymałość. Dzięki tym cechom jest to ciągnik idealnie nadający się do intensywnego użytkowania.

Jak powstała firma Kubota?

Przedsiębiorstwo Kubota założył w 1890 roku Gonshiro Kubota, jednak pierwszy ciągnik wyprodukowany na własnych podzespołach zjechał z taśmy dopiero w 1978 roku. Od tamtego czasu ciągniki Kubota zyskały międzynarodową markę. Obecnie firma zatrudnia około 25 000 osób i posiada 34 własne przedstawicielstwa na świecie. Głównym obszarem działania firmy jest Europa (Niemcy, Polska, Francja, Hiszpania) oraz Stany Zjednoczone i Kanada.

Kubota już w 2010 roku świętowała wyprodukowanie trzech i pół miliona ciągników. Obecnie w jej ofercie znajdują się zarówno ciągniki rolnicze, komunalne, jak również ciągniki uniwersalne.

Profesjonalny serwis Kubota

Co ważne dla Klientów, w Polsce możemy liczyć na pełne serwisowe wsparcie dla ciągników Kubota. W ramach grupy Jackonet oferujemy Klientom profesjonalny serwis, zakup części zamiennych i naprawy ciągników tej marki w Centrum Serwisowym Kubota w Mińsku Mazowieckim. W naszym serwisie posiadamy doświadczonych mechaników, którzy są wyspecjalizowani w naprawach ciągników Kubota, dlatego możemy zagwarantować Klientom wysoką jakość przeprowadzonych naprawi i szybkie przywrócenie sprawności ciągników.