Blog
Ładowarka

Ładowarki to uniwersalne maszyny przystosowane do prostych prac ogrodniczych i rolniczych. Dzięki kompaktowej budowie mogą być stosowane wewnątrz budynków gospodarczych a napęd na cztery koła pozwala poruszać się nimi w trudnym terenie. Kolejnym ich atutem jest możliwość montażu wymiennych narzędzi pomocniczych, dzięki czemu ładowarka w kilka chwil może zmienić się w minispychacz, minikoparkę albo ciągnik do lekkich przyczep.

Ładowarki AVANT

Jednym z najbardziej uznanych producentów profesjonalnych maszyn rolniczych tego typu jest firma AVANT. To firma, która jest jednym z wiodących na świecie przedsiębiorstw zajmujących się produkcją ładowarek o masie poniżej 2000 kilogramów. Ładowarki AVANT produkowane są w fińskiej miejscowości Ylojarvi, a sieć sprzedaży obejmuje nie tylko Europę, ale też USA i Australię.

Zaletą ładowarek AVANT jest ich unikalna konstrukcja, która nastawiona jest na wygodną i bezpieczną pracę operatora. To maszyny idealne do pielęgnacji ogrodu i kultywacji ziemi. Nie tylko łatwe w obsłudze, ale także wyjątkowo wydajne, dzięki specjalnemu układowi hydraulicznemu do profesjonalnego użytku. Do pracy w budynkach przeznaczone są ładowarki zasilane LPG oraz modele elektryczne.

Ładowarką AVANT bez trudu wykonasz szereg prac w gospodarstwie, ogrodzie i na placu budowy. Oprócz wszystkich czynności związanych z ładowaniem, można wykonywać nią także prace wewnątrz budynku inwentarskiego – dozować paszę, przenosić ściółkę czy usuwać obornik.

Grupa Jackonet jest autoryzowanym dealerem Avant Polska, dlatego jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o ładowarkach AVANT – odwiedź naszą stronę albo skontaktuj się z naszymi specjalistami.