Maszyny

Profesjonalne maszyny ogrodnicze i rolnicze

Prace ogrodowe, rolnicze oraz działania prowadzone w przestrzeni komunalnej nie muszą być czasochłonne i wyczerpujące. Niezależnie czy działasz we własnym gospodarstwie, ogrodzie czy zajmujesz się tematem profesjonalnie, nieocenioną pomocą będą dla Ciebie nowoczesne maszyny, których mamy przyjemność być dystrybutorem.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do profesjonalistów poszukujących wytrzymałego sprzętu do codziennej eksploatacji, jak i amatorów, którzy chcą zadbać o otoczenie wokół swojej nieruchomości. Na przestrzeni lat doskonale poznaliśmy potrzeby każdej z tych grup klientów, dzięki czemu w tej chwili możemy zaoferować im maszyny i elektronarzędzia, które sprawdzą się w konkretnym zastosowaniu.

Różne potrzeby wymagają różnych rozwiązań i charakteryzują się różnymi budżetami przeznaczonymi na inwestycję. Dlatego w naszym asortymencie każdy klient znajdzie urządzenia, które sprawdzą się w jego sytuacji i będą mieściły się w założonych kosztach. Dzięki temu, że współpracujemy z międzynarodowymi liderami w swojej branży, możemy zagwarantować najwyższą możliwą jakość w najlepszych cenach.

Przyjrzyjmy się teraz po krótce oferowanym przez nas markom.

Marka Grillo

To włoski producent z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości urządzeń wykorzystywanych w pracach komunalnych i ogrodowych na całym świecie. Sztab projektantów i konstruktorów tej marki nieustannie pracuje nad tworzeniem nowych produktów, które niezależnie od stopnia zaawansowania charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych komponentów (w 100% włoskich) oraz ponadprzeciętną funkcjonalnością. Klienci cenią je za niezawodność i bezawaryjność liczoną w latach. Oferujemy następujący asortyment maszyn marki Grillo: kosiarki samojezdne (z zasobnikami oraz bez), glebogryzarki, karczownice, ciągniki jednoosiowe itp.

Marka Avant

Producentem ładowarek marki Avant jest fińska firma Avant Tecno Oy, która w ciągu 10-letniej działalności stała się światowym dostawcą maszyn o masie całkowitej poniżej 2000 kg. Na polskim rynku urządzenia Avant są dostępne od 2002 roku. Finowie stawiają na wysoką jakość, którą osiągają dzięki rozbudowanym testom i mechanizmom kontroli produktów przed wprowadzeniem ich do sprzedaży. Grupa Jackonet jest autoryzowanym dealerem maszyn tej marki w naszym kraju, dzięki czemu możemy zaoferować urządzenia w różnorodnej konfiguracji dopasowanej do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych ładowarek.

Jeśli zainteresowała Cię oferta maszyn i urządzeń dostępnych w naszym asortymencie zadzwoń! Chętnie przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę współpracy.

Zapraszamy!