Maszyny

Logo Grillo  PROFESJONALIZM MASZYN OGRODOWYCH

 

 

Ciągniki Komunalne, Kosiarki Profesjonalne, Sprzedaż, Serwis i Części Zamienne

 

    Tomasz Maciąg     
 Grzegorz Borkowski
  tel. +48 504 050 405
 tel. +48 509 960 200
  maciag@jackonet.pl  borkowski@jackonet.pl
                                                                                                                                                      

 

1 glebogryz crop

Glebogryzarki
Doskonałe narzędzia do spulchniania gleby i przygotowania podłoża pod siew i sadzenie.

2.jednosiowy crop

Ciągniki Jednoosiowe
Wielofunkcyjne pojazdy z szeroką gamą dostępnych akcesoriów do pracy w ogrodzie i nie tylko.

4.Samojezdna315

Kosiarki Samojezdne
Kompaktowe maszyny, które idealnie sprawdzą się do prac pielęgnacyjnych i koszenia wysokiej trawy.

4 110 crop

Karczownice Samojezdne
Oferta obejmuje kosiarki przeznaczone zarówno dla użytku przydomowego jak i dla przedsiębiorstw komunalnych.

 

Marka Grillo

 

Proponujemy maszyny włoskiego producenta Grillo, który od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy urządzeń przeznaczonych do prac ogrodowych i komunalnych. Z szerokiej gamy maszyn ogrodniczych oferujemy glebogryzarki, ciągniki jednoosiowe, kosiarki samojezdne z zasobnikami i bez oraz karczownice. Wszystkie urządzenia są w 100% produkcji włoskiej i z powodzeniem mogą być używane zarówno przez profesjonalistów zajmujących się utrzymywaniem terenów zieleni, jak i przez hobbystów, wykorzystujących pojazdy w gospodarstwach domowych lub w ogrodach.

Wszystkie komponenty wykorzystane w produktach Grillo, od najprostszych do najbardziej zaawansowanych, charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania i są efektem wieloletniej pracy włoskich projektantów i konstruktorów, którzy od początku istnienia firmy stawiali na najwyższą jakość pojazdów i korzystanie tylko z najlepszych podzespołów.

Maszyny Grillo od lat cieszą się doskonałą opinią wśród użytkowników, ponieważ narzucają bardzo wysokie standardy jakościowe w branży. Ta wysoka jakość przekłada się na wieloletnie użytkowanie bez obawy o ciągłe awarie i problemy wynikające z bieżącej eksploatacji.

W ramach oferty Grupy Jackonet zapewniamy kompleksowe usługi doradcze w zakresie doboru urządzeń, które pozwolą na zakup odpowiedniego sprzętu w zależności od potrzeb klienta. Istnieje możliwość przeprowadzenia pokazu maszyn wraz z profesjonalnym instruktarzem.

Jesteśmy dostępni w Mińsku Mazowieckim oraz w Ustroniu. W razie potrzeby oferujemy dojazd do klienta. Produkty oferowane w salonie sprzedaży objęte są pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży maszyn rolniczych firmy Avant.

 

 Logo Grillo

 

Do pobrania

Katalog Grillo 2017

glebogryzarki samobieżne

kosiarki i karczownice bez zasobnika

Kubota horizontal standard use CMYK JPEG JAPOŃSKA JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ ORAZ DŁUGIE UŻYTKOWANIE

 

 

Ciągniki Komunalne, Kosiarki Profesjonalne, Sprzedaż, Serwis i Części Zamienne

 

 Tomasz Maciąg       
 Grzegorz Borkowski
  tel. +48 504 050 405
 tel. +48 509 960 200
  maciag@jackonet.pl  borkowski@jackonet.pl
      
 

Miniciągniki

 

 

Pojazdy Użytkowe

 

RTV
RTV
 

Kosiarki

 

GR
GR
G
G
F90
F90
GZD
GZD
ZD
ZD
Z122R
Z122R
 

Marka Kubota

Marka Kubota zasłynęła na całym świecie legendarną trwałością i solidnością oraz genialną prostotą zastosowanych rozwiązań. Zaprojektowane z myślą o zadaniach komunalnych, nasze maszyny profesjonalne już na deskach kreślarskich zostały zaprojektowane do ciężkiej, codziennej pracy w miastach i na terenach zielonych. Wybierając markę Kubota nabywca ma pewność, że otrzymuje produkt wysokiej, japońskiej jakości, charakteryzujący się dopracowaną ergonomią, niskim zapotrzebowaniem na paliwo i ogromną wytrzymałością na trudy profesjonalnego i intensywnego użytkowania.

 

 

Kubota

 

 

 

 

 
 

                           

     

Avant logo1INNOWACYJNOŚĆ W ROZWOJU PRODUKTÓW

 

 

 

Seria 200
Seria 200
Seria 300
Seria 300
Seria 400
Seria 400
Seria 500
Seria 500
Seria 600
Seria 600
Seria 700
Seria 700
Seria E
Seria E
Seria R
Seria R

 

 

Marka Avant

 

Firma Avant Tecno Oy, producent maszyn Avant, powstała w 1991 roku. Ponad 10-letnie doświadczenie oraz dynamiczny rozwój spowodowały, że firma stała się wiodącym dostawcą maszyn o masie poniżej 2000 kg na świecie. Zakład produkcyjny znajduje się w Finlandii, w miejscowości Ylojavri niedaleko Tampere. Firma posiada własne biura handlowe w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Polsce.

Obecnie w użytkowaniu na całym świecie jest kilkadziesiąt tysięcy maszyn Avant. Można je spotkać w większości krajów. Sprzedaż maszyn rolniczych i ogrodniczych odbywa się przez sieć handlową firmy Avant. Pokrywa ona nie tylko całą Europę, ale również Australię i Stany Zjednoczone. Na polskim rynku maszyny Avant pojawiły się w 2002 roku.

Avant stosuje najnowocześniejsze metody produkcji i sposoby organizacji produkcji seryjnej. Wysoką jakość osiąga, stosując podstawową zasadę wnikliwej kontroli i testowania każdego produktu przed jego sprzedażą. Na początku Avant Tecno Oy produkował ok. 80 maszyn rocznie, w 2007 roku fabrykę opuszczało już 80 maszyn tygodniowo. Oddział badawczo-doświadczalny firmy Avant w Ylojarvi jest podstawowym ogniwem determinującym rozwój firmy. Na podstawie analizy zapotrzebowania użytkowników oddział unowocześnia i opracowuje nowe konstrukcje wymiennych narzędzi, co gwarantuje firmie Avant światowy sukces.

Grupa Jackonet, jako autoryzowany dealer Avant Polska, oferuje pomoc w zakresie zakupu i konfiguracji ładowarek Avant. Jako partner rozbudowanej sieci serwisowej zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Avant.

W czasach, w których obsługa serwisowa maszyn odgrywa tak dużą rolę, nieodzowne jest zapewnianie klientom szybkiej i fachowej pomocy. Obsługa serwisowa produktów prowadzona jest nie tylko w serwisie maszyn rolniczych Mińsk Mazowiecki  i w serwisie maszyn rolniczych Ustroń, ale przede wszystkim w serwisie głównym w Przybysławicach k. Krakowa oraz punktach w Bydgoszczy, Poznaniu i Słupsku. Wszystkie warsztaty wyposażone są w profesjonalny, specjalistyczny sprzęt umożliwiający wykonanie każdej naprawy.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą sprzedaży maszyn rolniczych i ogrodniczych Kubota.

 

                                                                                        Avant logo1

Katalog produktów 

Do pobrania 

Katalog narzędzi
Katalog opcji dodatkowych
Avant w stadninie koni
Ładowarki seria 200
Ładowarki seria 300
Ładowarki seria R
Ładowarki seria 400-700
Robot wyburzeniowy

Podkategorie