F90

 

Kubota horizontal standard use CMYK JPEG JAPOŃSKA JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ ORAZ DŁUGIE UŻYTKOWANIE

 

 

 
loading...
  OPIS
ZALETY
  DANE TECHNICZNE
  DO POBRANIA

F90

Asortyment kosiarek czołowych Kubota gwarantuje wysoką wydajność i pełne bezpieczeństwo. Solidne, komfortowe i wydajne – kosiarki serii F90 spełniają wszystkie potrzeby profesjonalistów. Pomyślano o wszystkim, aby zapewnić wygodę i wydajność przez cały dzień pracy.

Niezrównana zwrotność: Kosiarki serii F90, wyposażone w hydrostatyczny układ kierowniczy i przekładnię HST, czyli napęd na wszystkie koła, odznaczają się doskonałą zwrotnością.

Zwiększona wydajność: Wydajny silnik Kubota i dwustopniowa przekładnia hydrostatyczna są połączone ze zbiornikiem paliwa o pojemności 61 l. Zapewnia to możliwość długotrwałej i szybszej pracy przy pełnej autonomii. Analogicznie, kosz do zbierania skoszonej trawy o dużej pojemności zapewnia maksymalną wydajność.

Jakość koszenia: Przystosowany do pracy przy dużych obciążeniach agregat koszący z trzema nożami 1,37 m / 1,52 m / 1,83 m jest dostępny z wysypem bocznym lub tylnym. Zapewnia to precyzyjne koszenie trawy, którą można łatwo przekształcić na ściółkę.

Wysokowydajny kosz do zbierania skoszonej trawy: Jako opcję Kubota oferuje dwa kosze na skoszoną trawę o pojemności 900 l – GCD900P (Pro) (przeznaczony na rynek brytyjski) i GCD900U (użytkowy). Zapewniają one wysyp na wysokości 2,14 m i o dużym przesunięciu do tyłu. W przypadku tych koszy napędzanie turbiny o zmiennym wirniku jest realizowane odpowiednio przez pompę hydrauliczną lub pasek.

Homologacja drogowa: Seria F posiada opcjonalny zestaw, który ułatwia przejazd pomiędzy miejscami pracy. Seria F, dobrze widoczna na drodze, umożliwia bezpieczny przejazd pomiędzy lokalizacjami.

 

Kosiarki Kubota F3090/F3890 to największe i najbardziej wydajne kosiarki w ofercie japońskiej marki. Wysokie osiągi silników w połączeniu z mocną i przemyślaną konstrukcją zapewniają dużą prędkość koszenia nawet w trudnych warunkach. PRzedni deck tnący pozwala na koszenie w terenach słabo dostępnych, np. pod drzewami i przy parkanach. Napęd na 4 koła umożliwia kosiarce poruszanie się po nierównościach, a skręcane tylne koła pozwalają na wąskie nawroty.

Doskonałe silniki wysokoprężne : Mocne, wytrzymałe i oszczędne silniki diesla marku Kubota znane są z wysokiej wydajności. Korzystny przebieg krzywej momentu obrotowego gwarantuje duży zapas mocy, nawet przy ekstremalnym obciążeniu. Dzięki temu nawet wyjątkowo gęsta lub wilgotna trawa może zostać z powodzeniem skoszona.
Dzięki niskiemu zużyciu paliwa, minimalnemu poziomowi hałasu oraz małym wibracjom, kosiarki serii F90 cechują się ograniczonym oddziaływaniem na środowisko naturalne.

Agregat koszący z tylnym i bocznym wyrzutem : Nasz agregat koszący z tylnum wyrzutem został wykonany z niezwykle wytrzymałej stali i oferowany jest w dwóch wielkościach: o szerokości 152 i 183 cm. Oba urządzenia posiadają możliwość odchylenia o pełne 90 stopni, co znacząco ułatwia ostrzenie noży i utrzymanie ich w czystości. Dzięki przemyślanej konstrukcji ramion mocujących, agregat z łatwością kopiuje ukształtowanie terenu.

Wysoki komfort : Oferowana przez kosiarki serii F90 wygoda zaczyna się od doskonałego fotela z wysokim oparciem oraz z regulacją w czterech niezależnych punktach. Dzięki temu siedzenie daje się wyregulować optymalnie dla każdego operatora, aby zapewnić mu najwyższy poziom komfortu (siedzenie amortyzowane pneumatyczne w opcji).

Wyposażenie dodatkowe : Układ zbierania trawy i liści został zaprojektowany specjalnie dla kosiarki F90. Bezpośredni napęd turbiny pozwala uniknąć strat mocy i gwarantuje maksymalną produktywność. Urządzenie poradzi sobie z długą lub wilgotną trawą, a nawet z grubą warstwą liści. Wysokie podnoszenie kosza oraz duży zasięg siłowników pozwalają na łatwe opróżnianie kosza na samochód ciężarowy lub przyczepę.

Specyfikacja F90

 

ico do pobrania kosiarki pojazdy