B1

Kubota horizontal standard use CMYK JPEG JAPOŃSKA JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ ORAZ DŁUGIE UŻYTKOWANIE

 

 

 

loading...
  OPIS PRODUKTU
  DANE TECHNICZNE
  ZALETY
  DO POBRANIA

Z pozoru niewielkie, a w rzeczywistości posiadające ogromne możliwości. Seria Kubota B1 oferuje doskonałą jakość. Te Miniciągniki wyposażone w silniki Diesla o mocy od 12 do 24 KM są mocne, kompaktowe i ekonomiczne. Kubota Seria B1 wyróżnia się nowoczesnym, przejrzystym wzornictwem, komfortem oraz funkcjonalnością. Elegancka maska, mocne reflektory oraz zintegrowane kierunkowskazy i światła postojowe tworzą atrakcyjne pierwsze wrażenie.

Cechy:

ZAOKRĄGLONA MASKA Zaokrąglona maska poprawia widoczność obszaru roboczego, szczególnie podczas prac z ładowaczem czołowym lub z implementami montowanymi z przodu.
ŚWIATŁA POSTOJOWE  I KIERUNKOWSKAZY Światła postojowe i kierunkowskazy zostały zintegrowane w jednej obudowie i umiejscowione tak, aby zapobiec ich uszkodzeniom podczas pracy.
NOWOCZESNE REFLEKTORY Wydajne reflektory doskonale oświetlają obszar przed miniciągnikiem pozwalając na bezpieczną pracę nawet po zmroku.
OSŁONA CHŁODNICY Osłona chłodnicy nie tylko stanowi atrakcyjny element projektu przedniej części maszyny. Przede wszystkim została ona tak zaprojektowana, aby ułatwić utrzymanie jej w czystości, a tym samym zapewnienie optymalnego dopływu powietrza do chłodnicy.

Specyfikacja B1 kadr

 

RAMA ROPS ORAZ SIATKA OCHRONNA Rama ROPS stanowi wyposażenie standardowe każdego miniciągnika serii B1. Siatka zabezpiecza przed odpadami wyrzuconymi spod tylnego narzędzia, np. kosiarki.

WŁĄCZANIE I WYŁĄCZANIE SILNIKA Podobnie jak w samochodzie osobowym, silnik jest uruchamiany i zatrzymywany za pomocą kluczyka.

LUSTERKO WSTECZNE Dwa lusterka wsteczne gwarantują łatwą kontrolę sytuacji za miniciągnikiem – to ważne podczas jazdy w ruchu drogowym.

KOMFORTOWY STOPIEŃ (TYLKO W B1241) Model B1241 posiada dodatkowy stopień ułatwiający zajmowanie miejsca przez operatora oraz opuszczanie pokładu maszyny.

WYGODNY UCHWYT Dla bezpiecznego wsiadania i wysiadania, miniciągniki posiadają bezpieczny i komfortowy uchwyt z lewej strony.

HAMULEC POSTOJOWY Gdy operator opuszcza maszynę, a hamulec postojowy nie jest załączony, odzywa się sygnał ostrzegawczy.

BLOKADA OTWARCIA MASKI Możliwość otwarcia maski jedynie za pomocą specjalnego narzędzia zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy miniciągnikiem, a także precyzję obsługi technicznej.

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA Dopiero gdy ktoś siedzi w fotelu operatora, wałek odbioru mocy jest deaktywowany, a sprzęgło zostało rozłączone, możliwe jest uruchomienie silnika. Dzięki temu wyeliminowano ryzyko przypadkowego uruchomienia maszyny.

 

WSPOMAGANIE KIEROWNICY (B1181/B1241) Pracę z ładowaczem czołowym oraz z narzędziami montowanymi z przodu miniciągnika ułatwia hydrauliczne wspomaganie kierownicy dostępne w modelach B1181 oraz B1241. Ułatwia ono manewrowanie maszyną, czyniąc ją jeszcze bardziej zwrotną i przyjazną w obsłudze.

NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA ORAZ MOSTY PORTALOWE Nawet ekstremalny teren nie stanowi przeszkody dla miniciągników Kubota. Przednia oś z mostami opartymi na przekładni stożkowej gwarantuje niezrównany prześwit pod maszyną. v

WYSOKA WYDAJNOŚĆ CHŁODZENIA Nawet przy pełnym obciążeniu w gorące dni ciepło produkowane przez jednostkę napędową zostaje efektywnie odprowadzone poprzez dużą powierzchnię chłodnicy. Znajdującą się przed nią siatkę ochronną daje się łatwo wyjąc i wyczyścić, bez użycia żadnych narzędzi.

TYLNY PODNOŚNIK Tylny podnośnik kategorii pierwszej w zależności od modelu oferuje udźwigi od 430 do 615 kg. Dzięki temu ciągniki serii B1 mogą współpracować z szerokim wachlarzem implementów dostępnych na rynku.

OŚWIETLENIE DESKI ROZDZIELCZEJ Przejrzyste wskaźniki, ergonomicznie rozmieszczone na desce rozdzielczej, ułatwiają kontrolę najważniejszych funkcji maszyny. Deska rozdzielcza zostaje podświetlona w momencie włączenia reflektorów.

DOSTĘP DO ELEMENTÓW OBSŁUGOWYCH Filtr powietrza, siatka przed chłodnicą, czy poziom oleju – wszystkie miejsca istotne dla codziennej obsługi znajdują się na wyciągnięcie ręki i są łatwo dostępne

 

icon Do pobrania