B2

Kubota horizontal standard use CMYK JPEG JAPOŃSKA JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ ORAZ DŁUGIE UŻYTKOWANIE

 

B2_MG_3837_B2261_2017
B2_MG_3837_B2261_2017
B2050-B2350-B2650-B3150-8-1
B2050-B2350-B2650-B3150-8-1
B2231 cab side view
B2231 cab side view
B2311-1-1
B2311-1-1
kubota-b2650-gauche-2-2
kubota-b2650-gauche-2-2
B2
B2
B2_5a69fc04112d4
B2_5a69fc04112d4
B2_DSC3931_合成
B2_DSC3931_合成
Previous Next Play Pause
 

 

loading...
  OPIS PRODUKTU
  ZALETY
  DANE TECHNICZNE
  DO POBRANIA

 

Wzór w klasie ciągników kompaktowych  – najwyższy komfort i nieograniczone możliwości.

 
Mocne i doskonale wyposażone ciągniki serii B2 imponują osiągami i wygodą. ich ergonomiczne wzornictwo oferuje zwiększoną funkcjonalność, usprawniając wykonywanie różnorodnych zadań. Bogate wyposażenie standardowe, obejmujące między innymi tylny i międzyosiowy wom oraz układ zacieśniania skrętu Bi-speed turn, stanowi znak rozpoznawczy nowej serii.
Z kolei wielość dostępnych wersji oraz szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego pozwalają dostosować ciągnik kompaktowy do każdego zastosowania.

Miniciągniki serii B2 przeznaczone są do zadań komunalnych, ale także doskonale sprawdzają się jako sprzęt ogrodniczy, rolniczy oraz budowlany. Ich uniwersalność zwiększa szeroki wybór wariantów mocy oraz dostępność wersji z ramą ochronną lub z klimatyzowaną kabiną. Możliwość wyposażenia maszyny w kosiarki międzyosiowe, systemy zbierania trawy i liści do kosza,  pługi do śniegu, szczotki,  a  także ładowacz czołowy pozwala dopasować miniciągnik do różnorodnych zadań.

 

Właściwości B2

Nowa zintegrowana kabina. Traktory serii B50 mogą zostać wyposażone w kabinę, która jest w pełni zintegrowana z konstrukcją ciągnika – płytą podłogową i błotnikami. Szkielet oparty na czterech słupkach oraz zastosowanie giętych szyb daje operatorowi mnóstwo miejsca wewnątrz oraz świetną widoczność w każdym kierunku. Oryginalną kabinę cechuje też doskonałe wyciszenie.
Wysoki poziom ergonomii. Projektując miniciągniki serii B50 inżynierowie postawili sobie za cel zapewnić operatorowi wysoki poziom komfortu oraz prostą obsługę. Dlatego szczególną uwagę zwrócono na ergonomiczne rozmieszczenie elementów kontrolnych

Schowki i gniazdo ładowania. Telefon komórkowy lub inne elektroniczne urządzenia mogą być ładowane z gniazdka na desce rozdzielczej ciągnika serii B50. Ponadto schowek na podszybiu stanowi świetne miejsce do bezpiecznego przechowywania telefonu, aby był zawsze pod ręką.
Klimatyzacja i ogrzewanie tylnej szyby.Układ klimatyzacji dba o to, aby w gorące dni w kabinie panował przyjemny chłód. Natomiast na zimowe dni operator ma do dyspozycji wydajny nawiew ciepłego powietrza oraz ogrzewanie tylnej szyby.

Układ Hydrauliczny. Seria B50 pozwala na sterowanie układem hydraulicznym za pomocą jednej dźwigni. Hydraulika w tym miniciągniku daje się bez problemu rozbudować aż do pięciu sekcji (standardowy układ hydrauliczny różni się w zależności od modelu).
Zawracanie z włączonym  systemem Bi-Speed Turn
MIędzyosiowy wałek odbioru mocy. Znajdujący się w wyposażeniu standardowym międzyosiowy wałek odbioru mocy umożliwia prosty montaż różnorodnych agregatów koszących. Inne typy kosiarek można agregować na tylnym podnośniku i napędzać za pomocą tylnego wałka odbioru mocy. Opcjonalny przedni podnośnik i przedni wałek pozwalają na korzystanie także z przedniej kosiarki.
Zawracanie bez Bi-Speed Turn
Pedał Jazdy. Nowa lokalizacja pedału sterującego napędem HST daje operatorowi większą przestrzeń na nogi oraz czyni jazdę ciągnikiem bardziej komfortową.
Tempomat. (TYLKO MODELE HST) Dzięki ręcznemu tempomatowi można ustawić stałą prędkość pracy.

System zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn. Układ Bi-Speed Turn załączany jest przy włączonym napędzie przedniej osi i wychyleniu kół o co najmniej 35 stopni. Zwiększona zostaje wtedy prędkość obrotu przedniego zewnętrznego koła, co powoduje ciaśniejszy zwrot. Dzięki temu wyraźnie wzrasta zwrotność pojazdu, a tym samym wydajność pracy.

Jednoczęściowa maska. Dzięki zastosowaniu jednoczęściowej i szeroko otwieranej maski codzienna obsługa maszyny staje się dużo prostsza, a operator uzyskuje dostęp do tak ważnych elementów jak chłodnica, filtr powietrza, akumulator.

Specyfikacja B2 kadr

 

icon Do pobrania