BX

 

Kubota horizontal standard use CMYK JPEG JAPOŃSKA JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ ORAZ DŁUGIE UŻYTKOWANIE

 

 

 
loading...
  OPIS PRODUKTU
  ZALETY
  DANE TECHNICZNE
  DO POBRANIA

 

Miniciągnik BX231 jest idealny do wszystkich potrzeb: koszenia, transportu, prac ogrodniczych oraz realizacji zadań z ładowaczem czołowym. Dzięki doświadczeniu marki Kubota udało się połączyć osiągi miniciągnika z precyzją i elastycznością kosiarki. Szeroki wybór narzędzi towarzyszących pozwala przystosować miniciągnik Kubota do realizacji każdego zadania. Dostępne komponenty zostały drobiazgowo dopasowane do współpracy z modelem BX231. Dzięki wielu możliwym kombinacjom akcesoriów zadania stojące przed miniciągnikiem realizowane są szybko i efektywnie.

Zaprojektowane, aby życie stało się prostsze: Innowacyjne szybkie podłączanie/odłączanie umożliwia zmianę z ciągnika na kosiarkę w ciągu kilku minut. Na potrzeby całkowicie bezpiecznego koszenia trawy na dużych obszarach tempomat wielopozycyjny (w modelach HST) utrzymuje stałą prędkość bez konieczności trzymania stopy na pedale gazu.

Nowoczesne wzornictwo: Ta nowa seria wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, dzięki któremu ciągniki są nie tylko wydajne, ale i atrakcyjne dla oka.

 

KOMFORTOWA KABINA Kabina przygotowana dla modelu BX231 oferuje mnóstwo przestrzeni, doskonałe wyciszenie, świetną widoczność we wszystkich kierunkach dzięki czterosłupkowej konstrukcji oraz wydajne ogrzewanie. Otwory wentylacyjne z przodu i z tyłu gwarantują sprawną cyrkulację. Nawet przy długotrwałej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, jak na przykład podczas usuwania śniegu zimą, BX231 oferuje operatorowi wygodne otoczenie. Przy całkowitej wysokości poniżej 2 m maszyna zmieści się w niewielkich wiatach oraz w garażach podziemnych.

PRZEJRZYSTA TABLICA WSKAŹNIKÓW Miniciągnik BX231 posiada dopracowaną i ergonomiczną tablicę wskaźników. Operator może w mgnieniu oka wyczytać z nich informacje o najważniejszych funkcjach pojazdu gwarantujące bezpieczną i wydajną pracę. Duży, umieszczony na środku obrotomierz posiada zaznaczony wyraźnym kolorem zakres optymalnych prędkości obrotowych, przydatny np. podczas pracy z ładowaczem czołowym.

REGULOWANA KOLUMNA KIEROWNICY Duży zakres regulacji położenia koła kierownicy pozwala operatorowi o każdym wzroście znaleźć wygodną pozycję przed rozpoczęciem pracy. Ta funkcja okazuje się szczególnie użyteczna, gdy z miniciągnika korzysta więcej niż jedna osoba.

 

Specyfikacja BX231 kadr

 

icon Do pobrania