L

Kubota horizontal standard use CMYK JPEG JAPOŃSKA JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ ORAZ DŁUGIE UŻYTKOWANIE

 

 

 
loading...
  OPIS PRODUKTU
  ZALETY
  DANE TECHNICZNE
  DO POBRANIA

CIĄGNIK ŚREDNIEJ MOCY

Przedstawiamy całkowicie nowy model gamy maszyn Kubota, ciągnik L1361, zapewniający doskonałe osiągi, wyjątkową wytrzymałość, łatwość operowania oraz niezrównany komfort. Model L1361 wyróżnia się odświeżonym designem z zaokrąglonymi kształtami, co poprawia widoczność. Dzięki temu operator może wykonywać swoją pracę szybciej i lepiej. Dodatkowo, ulepszony ładowacz czołowy wraz z szybko ładującą łyżką ułatwiają nawet najtrudniejsze zadania. Pracuj ciężko, ale rób to z łatwością dzięki nowemu L1361.

Traktor Kubota L1361 cechuje opływowy, zaokrąglony kształt będący ciekawym rozwiązaniem w tej klasie mocy. Ten design nie tylko wygląda profesjonalnie, ale sprawia że praca operatora jest wygodniejsza i bardziej wydajna. Elegancka i lekko pochylona maska umożliwia lepszy punkt widzenia, co jest przydatne w pracach z ładowaczem czołowym. Co więcej, jednoczęściowa maska otwiera się bardzo szeroko dla lepszego dostępu do silnika – wszystko po to, by łatwiej wykonać rutynową kontrolę i przeglądy. Dodatkowo ogromny wlot powietrza zapewnia optymalne chłodzenie silnika.

SILNIK Dynamiczny 3 cylindrowy silnik o mocy 36,6 konia, i momencie obrotowym równym 122,9 Nm, zapewnia wystarczający zapas mocy dla wykonania wielu prac, zarówno w utrzymaniu terenów zielonych, jak i uprawach owoców i warzyw. Zarazem jego prosta konstrukcja pozwala zredukować koszty obsługi i potencjalnych napraw.

 

Wyższy poziom wydajności dzieki doskonałym właściwościom użytkowym

 

WYSOKI KOMFORT Obszerny pokład operatora L1361 zapewnia kierowcy więcej komfortu, dzięki przemyślanej i ergonomicznej konstrukcji czy amortyzowanemu fotelowi. By dostarczyć maksimum komfortu, Kubota L1361 została wyposażona w przestronny pokład. Jednolita konstrukcja ułatwia włączanie i wyłączanie maszyny.

WYGODNE UMIESZCZENIE DŹWIGNI WOM w celu zapewnienia jeszcze większej wygody, dźwignia załączania WOM, umieszczona została po prawej stronie fotela operatora (w modelu HST) lub w centralnej części pokładu operatora (w modelu z przekładnią mechaniczną)

AMORTYZOWANY FOTEL OPERATORA Siedzenie z amortyzacją zapewnia komfort na najwyższym poziomie. Ten profilowany fotel  zaprojektowano tak, aby zmniejszyć zmęczenie operatora, nawet po długim dniu pracy.

ŁATWA OBSŁUGA Dzięki szeroko otwieranej masce, siatka osłaniająca chłodnice łatwo się wysuwa, co zapewnia proste i szybkie czyszczenie.

PRZEJRZYSTA DESKA ROZDZIELCZA Czytelna i podświetlana deska rozdzielcza zapewnia operatorowi dostęp do wszelkich informacji niezbędnych do bezpiecznej i bezawaryjnej pracy.

SOLIDNA RAMA ROPS Dla zapewnienia maximum bezpieczeństwa, wszystkie modele zostały wyposażone w składaną ramę ochronną ROPS, w standardzie.

PORĘCZNA SKRZYNKA  NA NARZĘDZIA Skrzynka narzędziowa umieszczona jest zaraz za fotelem operatora dla łatwiejszego dostępu.

SZEROKI WYBÓR OPON Opony dedykowane do poszczególnych rodzajów pracy, umożliwiają L1361 jeszcze lepsze osiągi. Operator może wybrać opony rolnicze lub trawiaste.

PRZEKŁADNIA HYDROSTATYCZNA Dla ułatwienia obsługi, dźwignia wyboru zakresu prędkości została ustawiona w jednej linii. Wystarczy przesunąć dźwignię do przodu, aby dopasować optymalną prędkość jazdy. Dla wygody kierowcy dźwignia jest zlokalizowana po lewej stronie siedzenia operatora.

DWUSTOPNIOWE SPRZĘGŁO WOM  Z FUNKCJĄ STACJONARNĄ L1361 z przekładnią mechaniczną zawiera dwustopniowe sprzęgło tylnego WOM, dla łatwiejszej obsługi urządzenia napędzanego za pomocą tylnego wałka. Model z przekładnią hydrostatyczną również posiada sprzęgło tylnego WOM, w celu ochrony przekładni przed uszkodzeniem. Wreszcie stacjonarna funkcja WOM, umożliwia korzystanie z takich urządzeń jak rębaki czy łuparki, gdy operator musi zejść z fotela traktora.

HAMULCE WIELOTARCZOWE MOKRE Czułe i płynne, niezawodne hamulce zanurzone w oleju wymagają jedynie delikatnego nacisku pedała hamulca, aby zadziałać i skutecznie zatrzymać maszynę.

Specyfikacja Kubota L kadr

 

icon Do pobrania