STW

 

Kubota horizontal standard use CMYK JPEG JAPOŃSKA JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ ORAZ DŁUGIE UŻYTKOWANIE

 

 
 
loading...
  OPIS
  ZALETY
  DANE TECHNICZNE
  DO POBRANIA

Kubota STW to godny następca cenionego miniciągnika STV. Jego uniwersalność powoduje, że może on wykonywać prace za co najmniej kilka innych maszyn. Legendarna jakość i niezawodność produktu mają tutaj również niemałe znaczenie. Zwrotność, kompaktowe wymiary oraz niezliczona ilość pasujących osprzętów powodują, że ten miniciągnik jest bezkonkurencyjny w swojej klasie.

Seria STW, liderna rynku miniciągników, łączy wszechstronność i niezawodność. Dzięki niezrównanemu stosunkowi rozmiarów do mocy ciągniki STW z hydrostatycznym układem kierowniczym są najbardziej wydajnymi maszynami w swojej kategorii. Są dostępne z kabiną lub ramą ochronną ROPS oraz silnikami o mocy 34, 37 lub 40 KM.

Najnowocześniejsze wzornictwo: Wzornictwo i produkcja serii STW każdego roku umożliwia użytkownikom korzystanie z niezmiennie wysokich osiągów. Oferowana przez nie zwrotność i łatwość kierowania pomagają wykonać wszelkie prace szybko, bez nadmiernego wysiłku czy uszkodzenia powierzchni gleby.

Pełne wyposażenie: Dzięki proporcjonalnej przepustnicy możliwe jest jednoczesne kontrolowanie prędkości ciągnika i prędkości obrotowej silnika. Zapewnia to maksymalną wygodę i oszczędność paliwa. Ciągniki te, wyposażone w manetkę tempomatu z karbami, niezależny WOM i unikalny układ zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn, ułatwiają codzienną pracę.

Wygoda w kabinie: Montowana fabrycznie kabina oparta na czterech słupkach oferuje przestronny i cichy kokpit z panoramicznym widokiem 360°. Kabina jest wyposażona w klimatyzację i ogrzewanie zapewniające wygodę pracy przez cały rok.

Wydajne koszenie i zbieranie skoszonej trawy: Dzięki połączeniu niezależnego międzyosiowego WOM-u i kosza do zbierania skoszonej trawy o dużej pojemności i wysypie na poziomie ziemi lub podniesionym ciągniki serii STW ułatwiają konserwację zieleni.

Oszczędne i wydajne silniki. Wysokoprężne jednostki napędowe marki Kubota są znane ze swoich doskonałych osiągów oraz wysokiej niezawodności, co pozwala stosować je do najróżniejszych zadań. Charakterystyczna dla nich jest dostępność maksymalnego momentu obrotowego już przy niskiej prędkości obrotowej silnika. Silniki Kubota cechuje również niski poziom hałasu oraz wibracj

Zintegrowana kabina. Oryginalne kabiny oferowane do serii STW zostały zaprojektowane razem z miniciągnikami. Dzięki temu uzyskano bardzo przestronne i ciche miejsce pracy. Konstrukcja oparta na czterech słupkach oraz duże powierzchnie szklane gwarantują operatorowi wyjątkowo dobrą widoczność.

Przejrzysta deska  rozdzielcza. Nowoczesne wskaźniki zostały ergonomicznie rozmieszczone, więc wszystkie ważne informacje o pracy maszyny dają się szybko odczytać.


Wysoka prędkośc maksymalna. Prędkość maksymalna wynosi aż 34 km/h już na standardowym ogumieniu do jazdy po trawie. To najwyższy poziom wśród maszyn tej klasy. Dzięki temu operator szybciej dociera na miejsce pracy i ma szansę wykonać ją w krótszym czasie.


Rozbudowany układ hydrauliczny. Już w wyposażeniu standardowym ciągniki serii STW posiadają trzy sekcje hydrauliczne – 1x jednostronnego działania i 2x dwustronnego działania.

Wyprofilowana maska i wydajne reflektory. Jednoczęściowa maska silnika gwarantuje optymalną widoczność sytuacji przed miniciągnikiem, dając też szybki i prosty dostęp do elementów eksploatacyjnych. Silne reflektory dbają o optymalne oświetlenie podczas pracy w nocy.


Wydajny Alternator. Alternator o mocy 60A w wersji kabinowej gwarantuje duże rezerwy nawet przy pracy zimą.

Gniazdko 12V  (wersja kabinowa) W celu zasilania zewnętrznych urządzeń modele kabinowe są wyposażone w przydatne gniazdko elektryczne.

Niezrównana zwrotność Dzięki naszemu systemowi zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn maszyny serii STW są zwrotniejsze niż konkurencja, a jednocześnie chronią powierzchnię trawnika i ograniczają zużycie opon.

img697

Specyfikacja STW kadr

 

icon Do pobrania