Avant

                           

 • slide

  AVANT

  NA UŻYTEK PRYWATNY DOM I OGRÓD
 • slide

  AVANT

  DO OBSŁUGI KOMUNALNEJ
 • slide

  AVANT

  W ROLNICTWIE
     

Avant logo1INNOWACYJNOŚĆ W ROZWOJU PRODUKTÓW

 

 

 

Seria 200
Seria 200
Seria 300
Seria 300
Seria 400
Seria 400
Seria 500
Seria 500
Seria 600
Seria 600
Seria 700
Seria 700
Seria E
Seria E
Seria R
Seria R

 

 

Marka Avant

Firma Avant Tecno Oy, producent maszyn Avant, powstała w 1991 roku. Ponad 10-letnie doświadczenie oraz dynamiczny rozwój spowodowały, że firma stała się wiodącym dostawcą maszyn o masie poniżej 2000 kg na świecie. Zakład produkcyjny znajduje się w Finlandii, w miejscowości Ylojavri niedaleko Tampere. Firma posiada własne biura handlowe w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Polsce.

Obecnie w użytkowaniu na całym świecie jest kilkadziesiąt tysięcy maszyn Avant. Można je spotkać w większości krajów. Sprzedaż maszyn rolniczych i ogrodniczych odbywa się przez sieć handlową firmy Avant. Pokrywa ona nie tylko całą Europę, ale również Australię i Stany Zjednoczone. Na polskim rynku maszyny Avant pojawiły się w 2002 roku.

Avant stosuje najnowocześniejsze metody produkcji i sposoby organizacji produkcji seryjnej. Wysoką jakość osiąga, stosując podstawową zasadę wnikliwej kontroli i testowania każdego produktu przed jego sprzedażą. Na początku Avant Tecno Oy produkował ok. 80 maszyn rocznie, w 2007 roku fabrykę opuszczało już 80 maszyn tygodniowo. Oddział badawczo-doświadczalny firmy Avant w Ylojarvi jest podstawowym ogniwem determinującym rozwój firmy. Na podstawie analizy zapotrzebowania użytkowników oddział unowocześnia i opracowuje nowe konstrukcje wymiennych narzędzi, co gwarantuje firmie Avant światowy sukces.

Grupa Jackonet, jako autoryzowany dealer Avant Polska, oferuje pomoc w zakresie zakupu i konfiguracji ładowarek Avant. Jako partner rozbudowanej sieci serwisowej zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Avant.

W czasach, w których obsługa serwisowa maszyn odgrywa tak dużą rolę, nieodzowne jest zapewnianie klientom szybkiej i fachowej pomocy. Obsługa serwisowa produktów prowadzona jest nie tylko w serwisie maszyn rolniczych Mińsk Mazowiecki i w serwisie maszyn rolniczych Ustroń, ale przede wszystkim w serwisie głównym w Przybysławicach k. Krakowa oraz punktach w Bydgoszczy, Poznaniu i Słupsku. Wszystkie warsztaty wyposażone są w profesjonalny, specjalistyczny sprzęt umożliwiający wykonanie każdej naprawy.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą sprzedaży maszyn rolniczych i ogrodniczych Kubota.

 

                                                                                        Avant logo1

Katalog produktów 

Do pobrania 

Katalog narzędzi
Katalog opcji dodatkowych
Avant w stadninie koni
Ładowarki seria 200
Ładowarki seria 300
Ładowarki seria R
Ładowarki seria 400-700
Robot wyburzeniowy