Pilarki spalinowe

Nowoczesne i funkcjonalne pilarki spalinowe znajdujące się w asortymencie naszej firmy to urządzenia doskonale nadające się zarówno do wycinki drzew (także tych o grubości powyższej 30 cm) i krzewów w przydomowym ogrodzie, jak i cięcia pozyskanego w ten sposób drewna. To sprawia, że nader często można je znaleźć na wyposażeniu domów prywatnych otoczonych bogatym drzewostanem.

Oferowane przez nas pilarki spalinowe to urządzenia dość ciężkie charakteryzujące się doskonale wyważonym korpusem oraz wyłącznikami umieszczonymi w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pracę osobie obsługującej urządzenie. Nie bez znaczenia są także różnorodne rozwiązania, które mają na celu redukcję drgań czy błyskawiczny rozruch maszyny. Nasze pilarki zużywają niewielkie ilości paliwa, a emitowane przez nie spaliny są mniej szkodliwe dla atmosfery niż te generowane przez inne tego typu urządzenia dostępne na rynku.

Zalety pilarek spalinowych:

  • zasilane mieszanką benzyny bezołowiowej i oleju nie wymagają dostępu do prądu elektrycznego, dzięki czemu pozwalają na niczym nieskrępowaną mobilność w terenie,
  • duża moc pracy oraz wydajność,
  • możliwość wykorzystania zarówno w działaniach prywatnych, jak i profesjonalnych.

Rozważasz zakup nowoczesnej pilarki spalinowej? Zatem koniecznie skontaktuj się z nami i poznaj dostępny asortyment! Zapraszamy!